معرفی رنگ و کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی - رنگ اپوکسی

کفپوش اپوکسی مایع یکپارچه از رزین اپوکسی با ضخامت 0.5 الی 5 میلی‌متر و بیشتر با فام دلخواه و سطحی شیشه ای که از خواص آن مقاومت شیمیایی بالا به حلال‌ها، اسیدها، بازها و نمک‌ها، عدم جرم پذیری، ضد باکتری، طول عمر بالا، سرعت بالای اجرای عملیات، تنوع رنگ و طرح، عایق، نظافت آسان، مقاومت مکانیکی و عدم ترک خوردگی می‌باشد. به طور کلی اپوکسی‌ها را به خاطر چسبندگی، مقاومت شیمیایی و گرمایی، خواص خوب یا حتی عالی مکانیکی، و مقاومت الکتریکی بسیار خوب آنها نسبت به اکثر رزین های دیگر می‌شناسند.

بسیاری از خواص اپوکسی‌ها را می‌توان تغییر داد، برای مثال اپوکسی‌های پرشده از نقره که رسانایی الکتریکی خوبی دارند یا اپوکسی پرشده از روی که مقاومت خوردگی خوبی دارد و یا مخلوط آن با ریز الیافهای کربن آنها را رسانا می‌کند نیز وجود دارد و این در حالی است که اپوکسی خالص عایق الکتریکی می‌باشد. برخی از انواع که دارای خاصیت عایقی و رسانایی در برابر گرما هستند و مقاومت الکتریکی بالایی دارند در الکترونیک کاربرد دارند.

پوشش کف SANITECT FLOOR
کفپوش اپوکسی در بیمارستان‌ها و صنایع مختلف کاربرد فراوانی دارند و رنگ اپوکسی گزینهٔ مناسبی برای جلوگیری از خوردگی و زنگ‌زدگی در صنایع هستند.

کاربرد کفپوش اپوکسی :

کفپوش اپوکسی - رنگ اپوکسی

مزایای کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی - رنگ اپوکسی

انواع کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی - رنگ اپوکسی


خرید و اجرای کفپوش اپوکسی و رنگ اپوکسی

همواره در تمامی مراحل ساخت و ساز نیاز به مصالح با کیفیت به همراه اجرای دقیق و حرفه ای آن احساس میشود . چیزی که اگر به آن دقت نشود باعث ضرر و صرف هزینه های زیادی خواهد شد و هرگز کارایی مورد انتظار از آن سیستم و محصول را نخواهد داشت . لذا انتخاب مجری و محصول اصل و با کیفیت از جلمه مهمترین موارد در بحث ساخت ساز و سایر بخش ها می باشد.

کمپانی معتبر SKK ژاپن که طیف وسیعی از رنگ ها و پوشش های ساختمانی را در آسیا پوشش میدهد ، بهترین گزینه برای تهیه کفپوش اپوکسی می باشد . که شرکت سایگان توس با بهره گیری از کادری مجرب جهت اجرای انواع رنگ ، نما ، کفپوش و سایر پوشش ها با استفاده از محصولات SKK (اس کی کی) این امر را میسر میسازد.

می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به این محصول و سفارش آن از طریق برگه تماس با کارشناسان ما در تماس باشید.


خبرنامه ایمیلی !