SKK چیست ؟

skk-company-logo

نام یک شرکت ژاپنی است که از سال 1955 در تولید انواع رنگها و پوششهای ساختمانی فعالیت دارد.دامنه گسترده تولیدات و کیفیت بالای آنها، موجب شده تا شرکت SKK به عنوان یکی از معتبرترین تولید کنندگان پوششهای ساختمانی در دنیا شناخته شود. این شرکت به سبب کیفیت بالای محصولات خود، ضمن برخورداری از استاندارد کیفی ژاپن JIS، در سال 1994 موفق به دریافت گواهینامه ISO 9002 شده است. هم اکنون SKK با ارائه خدمات مناسب عرضه و توزیع تولیدات خود، با دهها نمایندگی، در آسیا، اروپا، آمریکا و آفریقا فعالیت می نماید.

تولیدات شرکت SKK شامل :

پوششهای گرانیتی، پوششهای ماسه سنگی، پوششهای مشابه کاشی، پوششهای روستیک، پوششهای بافت دار، پوششهای متالیک

پوششهای با خاصیت ویژه از جمله :

پوششهای ضد باکتری و قارچ، پوششهای ضد جلبک، پوششهای ضد حریق، پوششهای مقاوم در برابر مواد شیمیایی، پوششهای ضد ترک و انعطاف پذیر، پوششهای محافظت کننده مصالح از اثرات محیطی، پوششهای مقاوم در برابر هوا زدگی، پوششهای ایزوله حرارتی، پوششهای با مقاومت مناسب در مقابل خش و سایش و … رنگهای مات، نیمه براق با کیفیت و خواص متفاوت

پوششهای کف با ویژگیهای مختلف از جمله :

کف های بهداشتی ( ضد باکتری و قارچ )، کف های ضد ضربه، کف های فانتزی،  کف های سرامیکی، کف های جاذب بخار، کف های اپوکسی و بسیاری محصولات دیگر می باشد.

Minoru Fujii - SKK-IRAN.COM SKK.ASIA

شرکت SKK توسط آقای مینورو فوجی در سال 1955 تاسیس شده است. SKK هم اکنون رتبه اول تولید و ارائه انواع پوششهای ساختمانی کشور ژاپن را در دست دارد.